Vytautas Ramaneckas-Schmidt ir jo vergų biznis

Iš kur pinigai pas Ramanecką? Kaip žinia, Vytautas Ramaneckas (dar žinomas, kaip Vytautas Schmidt) yra tiesiog statybinikas kažkoks. Ar tai automechanikas. Gyvena Vokietijoje, Bavarijos kalnuose. Daug tenai neuždirbsi, nes aplinkiniai kaimiečiai yra skūpūs, mašinų turi nedaug, o naujų namų išvis nestato, nes puikiai stovi dar tie pastatai, kurie pastatyti prieš kelis šimtmečius.

Žodžiu, patys suprantate, kad darbo nedaug. Ir jei jau norisi iš to darbo uždirbti, tai pelno maržos turi būti nesvietiškos. O kadangi kainų užkelti nesigauna, tai reiškia, kad reikia mažinti savikainas. Štai taip tik ir tegalima užsidirbti daug pinigų.

Bet iš kur gi mažinti savikainas, jei žmonėms atlyginimus reikia mokėt?

Trumpai tariant, čia viskas irgi gavosi ne be jau pažįstamų mums personažų pagalbos. Kaip žinia, Romas Sadauskas-Kvietkevičius augina kates nykštukams. Nykštukai tas kates ėda, negali be jų.

O kačių fermose dirba kaliniai, kuriuos ten siunčia Kreiva Rankis. Kaliniai tose fermose kates šeria virtomis bulvėmis. Į tas bulves dar vardan skonio įmaišoma atliekų iš operacinių. O atliekas tiekia sužvėrėjusi gydytoja-rezidentė Justė Latauskienė. Katės ėda tas virtas bulves, permaišytas su žmogiena, ir tunka kaip ant anabolikų. Žodžiu, biznis pelningas, nes kačių deficitas reiškia, kad nykštukai už jas pasiryžę mokėti pasakiškas sumas. Jie nuo kačių yra priklausomi kaip nuo kokių narkotikų.

O kuo čia dėtas Vytautas Ramaneckas-Schmidt? Ogi tuo, kad vargšai nykštukai dėl klaikiai užkeltų kačių kainų neišgali už tas kates išsimokėti. Jie skursta ir prasiskolina vardan savo delikateso, be kurio negali gyventi. Nykštukai yra darbštūs, ganėtinai sąžiningi ir moka dirbti įvairius darbus. Svarbu tik, kad gautų kačių paėsti.

Taigi, įsiskolinusius, į klastino verslo pinkles pakliuvusius nykštukus Romas Sadauskas-Kvietkevičius paima į vergiją. Nykštukai yra uždaromi į kalėjimą pas Kreivarankį, o paskui etapuojami į Bavariją, kur už dyką dirba Ramaneckui, atlikdami visokius remonto darbus, taisydami mašinas, statydami namus ir taip toliau.

Vokiečiai džiaugiasi, kad Ramaneckas viską daro pigiai, gerai ir greitai, nes tai atrodo kaip stebuklas. Jie neįtaria, kad visas šis biznis yra paremtas klaikia šlykščia nykštukų vergove.

Kaip manote, kodė Mykolas Kleck apstojo rašyti savo blogą ir net feisbuke nieko beveik neparašo? Jis jau du metai, kaip dirba Ramanecko kalkakmenio kasyklose, kur nėra netgi Interneto. Parašo ką nors tik tada, kai trumpam išleidžiamas į žemės paviršių ir atrakinamas nuo grandinių. Tai būna vos kokį kartą-kitą per mėnesį, ir tai tik jei neužsidirba drausminių nuobaudų.

Tiesa, su nykštukais visgi yra problemų. Ramaneckas norom nenorom turi samdyti kažkokius rumunus, kurių darbas – valyti ir uždažyti visokius pimpalus, kuriuos nykštukai paišo kur papuola. Nykštukams tai įgimta ir kaip nors sutvarkyti šito reikalo niekaip nesigauna.

Vieną kartą Ramanecko rumunas užmiršo nuvalyti pimpalą, kurį kažkoks nykštukas nupiešė kanclerės Merkel vonioje. Buvo didelis skandalas. Po to skandalo Ramaneckas labai ilgai ant to rumuno keikėsi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos