Kaip Justė Latauskienė siuvo Rokiškio Rabinovičiaus galvą

Kaip Justė Latauskienė siuvo mano, jums gerai žinomo Rokiškio Rabinovičiaus, nuosavą privačią asmeninę galvą. Dar vienas apviešinimas.

Justė yra gydytoja. Praktikuoja ji nelegaliai, nes yra motinystės atostogose, todėl negali nieko dirbti, nes kitaip Sodra jai pinigų nemokės. Bet ji dirba, nes kaip kitaip ji galėtų pirktis tuos didžiulius kiekius laikrodžių, kompiuterių, naują mašiną, naują butą, visokias šmutkes ir taip toliau? Tiktai iš darbinių kyšių, kuriuos gydytojai ima visi, nes nėra tokių gydytojų, kurie neimtų kyšių.

Bendrai tai kiekvienas gydytojas ne tik ima kyšius, bet ir išvis elgiasi kaip telefoninis sukčius. Štai ateina koks nors senukas, susirgęs kokia nors liga, pas gydytoją. Ir ką gi tada daro gydytojas? Ogi liepia padiktuoti banko prisijungimo kodus ir atnešti visus pinigus, nes jo vaikas pakliuvo į avariją ir užmušė visus žmones, todėl dabar reikia susimokėti už viską policijai. Senukai neturi kur dėtis. Jie tiki gydytojais ir atiduoda jiems pinigus.

Štai dėl tokių dalykų gydytojai ir yra aptekę pinigais. Senukų srautai pas juos eina, o gydytojai tuos pinigus tik šluoja šluotomis. O ypač aršūs būna gydytojai rezidentai, nes jie dar jauni, pinigus visur ištaško, tai itin aršiai tuos pinigus iš senukų ir vilioja. Pavyzdžiui, ateina koks nors senukas, susilaužęs koją. Tai ką daro gydytojas rezidentas? Ogi nupjauna koją ir tada šantažuoja ne tik patį senuką, bet ir visus jo gimines, kad jei nesuneš pinigų, tai tos kojos atgal neprisius.

Žodžiu, gydytojai rezidentai paskui tuos pinigus šluoja, o kadangi šluoja, tai dar skundžiasi, kad tenka dirbti valytojais. Ir kad už tą pinigų šlavimą jie atlygio negauna.

Verkia vargšai senukai, negauna pensijų, Sodra viską atiduoda gydytojams, o tie gydytojai – tikri plėšikai. Jie vaikšto naktį gatvėmis, užkapoja žmones kirviais, o paskui vežasi į savo tas gydyklas, kur daro eksperimentus. Paskui dar priduoda atlikusias atliekas kačių veisykloms, kuriose Romas Sadauskas-Kvietkevičius ir Liudvikas Andriulis augina kates, kuriomis šeria nykštukus. Tos katės ėda žmogieną, kurią gauna iš ligoninių. Štai todėl jokie pacientai ten nepagydomi. Juos visus nužudo juodieji daktarai. Ir paverčia maistu katėms. O tas kates paskui ėda nykštukai.

Nykštukai paskui visi vieno veido, kačių priėdę, šlaistosi ir paišo bybius ant sienų. Visi vieno veido, su barzdomis ir ūsais, visi maži, 70cm ūgio. Mykolas Kleck yra toks nykštukas, pasižiūrėkit į jį, argi tai žmogus?

Aš atsiprašau, nukrypau kiek į šoną. Žodžiu, kai rašiau apie Maldeikienę, tai man susprogo galva ir išsitaškė smegenys, nes Aušra Maldeikienė spiegė nenormaliai garsiai. Todėl Justė ir operavo man galvą, nes smegenys sprogo ir išsitaškė. O viskas prasidėjo nuo to, kad Živilė Kropaitė pradžioje kabino kažkokius makaronus. Ji dirba Lietuvos radijoje jau 50 metų. Retransliuoja Maldeikienę, visą tą Maldeikienės spiegimą. Atsiprašau, nesupratau, apie ką aš čia kalbėjau.

Justė man į galvą pribėrė skiedrų ir varžtų. Dabar aš būsiu protingesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos